MPC852TZT100A
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MPC852TZT100A
Part Number : MPC852TZT100A
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : MPC852TZT100A More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
RAM Size : 8 kB
Packaging : Bulk
Case/Package : BGA
Data Bus Width : 32 b
Number of Cores : 1
Max Supply Voltage : 3.3 V
Operating Supply Voltage : 1.8 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - Microprocessors
Qty : 6997 In Stock
Applications : Lighting Enterprise machine Wireless infrastructure
Weight : 1.724048 g
Frequency : 100 MHz
Access Time : 100 µs
Max Frequency : 100 MHz
Number of Pins : 256
Core Architecture : PowerPC
Min Supply Voltage : 1.7 V
Max Operating Temperature : 95 °C