AT17C65-10SI
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AT17C65-10SI
Part Number : AT17C65-10SI
Manufacturer : Microsemi
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : AT17C65-10SI More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Frequency : 10 MHz
Case/Package : SOIC
Max Supply Voltage : 5.5 V
Nominal Supply Current : 10 mA
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Memory
Qty : 348 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Power delivery Tablets
Memory Size : 8 kB
Number of Pins : 20
Min Supply Voltage : 4.5 V
Max Operating Temperature : 85 °C