TSI382-66IL
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TSI382-66IL
Part Number : TSI382-66IL
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TSI382-66IL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 10 mm
Thickness : 1.4 mm
Data Bus Width : 32 b
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Interface - Specialized
Qty : 53 In Stock
Applications : Building automation Factory automation & control PC & notebooks
Width : 10 mm
Interface : PCI
Max Frequency : 66 MHz
Number of Pins : 144
Max Operating Temperature : 85 °C